65
3rd of Декабрь, 2016

 

Дерев’яні двері від компанії Українська Меблева Марка, це — якість, надійність, сучасність та низька ціна.

Вже дуже давно дерев’яні двері зайняли лідируючі місця серед міжкімнатних та вхідних дверей, завдяки ряду своїх переваг:

  • Великий вибір дизайну дверей
  • Простота експлуатації та установки
  • Надійність та довговічність матеріалу
  • Висока тепло та шумо ізоляція
  • Використання лише натуральної еко сировини
  • Можливість фарбування в будь-який колір та безліч разів

Саме завдяки цим перевагам на сьогоднішній день дерев’яні двері витісняють всі інші з ринку дверей. Компанія УММ вже багато років виготовляє міжкімнатні та вхідні двері, з якісних сортів деревини та на сучасному європейському обладнанні. Асортимент дверей від Української Меблевої Марки це не лише міжкімнатні двері, а й двері для ванних кімнат, кухонь, та інших приміщень з особливими температурними умовами та підвищеною вологістю, а також ціла серія надійних та сучасних вхідних дверей, котрі виготовленні з урахуванням впливу зовнішнього середовища тому гарантовано не втратять своїх властивостей.

Всі двері виготовлені на Виробництві УММ проходять контроль якості на кожному етапі, при виготовленні дверей використовуються лише якісна та ретельно відібрана сировина, а також всі двері оброблені спеціальною екологічно чистою сировиною для захисту від негативного впливу зовнішнього та внутрішнього середовища.

Широкий асортимент та висока якість гарантовано не залишить Вас байдужими до дерев’яних дверей виробництва Української Меблевої Марки.

 

65 842228 1325006130_derevjannye-dveri-kiev-cena d_der_12 dveri-glazgo omis-dvery

Замовити безкоштовний дзвінок

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!