m3a
24th of Июнь, 2017

Українська Меблева Марка вже понад 15 років на ринку і постійно працює над розширенням свого асортименту та вдосконаленням якості матеріалів. УММ успішно виробляє та реалізовує: пластикову вагонку, дерев’яну вагонку, блок хаус, комплектуючі для гіпсокартонних систем, дерев’яні вироби і т.д. Для розширення клієнтської бази компанія УММ постійно працює над вдосконаленням виробів та розширенням асортименту, саме завдяки цьому на ринок вийшли й завоювали лідируючі місця: ДЕРЕВЯНІ ДВЕРІ власного виробництва.

Дерев’яні двері виготовленні на сучасному обладнанні з використанням натуральних екологічно чистих матеріалів, що гарантує якість та надійність дерев’яних дверей. Асортимент дверей понад 50 позицій в різній колористиці та з різних порід деревини.

Для отримання повного каталогу дверей достатньо зробити заявку на каталог на веб сайті: http://www.dverka.net.ua/ і наші менеджери надішлють Вам каталог дверей а також запропонують найкращі варіанти й порахують можливу знижку саме для Вас.

Також пропонуємо Вам широкий виріб комплектуючих до дерев’яних дверей.

купити двері m3a купити двері купити двері купити двері купити двері купити двері купити двері купити двері купити двері купити двері купити двері

Замовити безкоштовний дзвінок

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!