derevyannie-besedki-photo
14th of Март, 2017

besedku_iz_vagonki_svoimi_4

Технологія обшивки альтанки вагонкою дуже проста, тому виконати обшивку вагонкою можна своїми руками. Вагонкою обшивають стіни, балки та огорожу альтанки, іноді також вагонку використовують для обшивки даху після утеплення. Для кріплення вагонки використовують само різи або цвяхи, бажано оцинковані.

 

 

  1. Кріпиться матеріал на обрешітку котру влаштовують з бруса, котрий кріпиться на вертикальні стійки. Відстань між рейками має бути близько 50 см.
  2. Вагонка фіксується на цвяхи або саморізи, які встановлюють в гребінь виробу.
  3. Вагонка кріпиться перпендикулярно обрешітці, тому це слід враховувати при монтажі обрешітки. Якщо передбачається більш складний візерунок, то обрешітку потрібно буде робити більш часту і з поперечиною.
  4. Укладання дерев’яної вагонки починають від кута. Вертикальність або горизонтальність перевіряють за допомогою рівня.
  5. Рекомендується після закінчення робіт покрити огорожу лаком, не менше ніж у 2 шари.
  6. Стеля в альтанці з вагонки облаштовується приблизно таким же чином. Укладаються лати, дошки нарізають відповідної довжини, причому з урахуванням форми стелі, а потім закріплюють — як правило, від входу, на саморізи. Облицьовану стелю також потрібно покрити лаком.
  7. Обробка підлоги матеріалом небажана, оскільки тут потрібні дошки товщиною в 20 мм. А ось додатково прикрасити стіни обробкою цілком можливо, наприклад, комбінуючи вагонку з дерев’яною решіткою по вертикалі або навіть по діагоналі.

 

Таким чином за допомогою простих кроків можна швидко та екологічно оздобити альтанку й створити її максимально комфортною і приємною.

 

besedku_iz_vagonki_svoimi_1
besedku_iz_vagonki_svoimi_6
besedku_iz_vagonki_svoimi_7 derevyannie-besedki-photo grilli-ja-huvimaja

Замовити безкоштовний дзвінок

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!