4dfa432d36687c5c2e8d55061f5d90ef
26th of Октябрь, 2016

 

Монтаж дощок блок хауса абсолютно не вимагає спеціальних навичок і знань, він під силу будь-якому виконавцю.Дошки блок хауса легко стикуються між собою за принципом: шип в паз. Вільний шип кожної наступної дошки вставляється в паз попередньої, раніше встановленої дошки. Загалом, всі принципи монтажу абсолютно аналогічні монтажу вагонки, яка на сьогоднішній день дуже популярна серед населення.

Для обшивки будівель рекомендується використовувати широкий варіант дощок блок хауса, а для невеликих будівель, наприклад, баньки — вузький варіант виконання.

Рекомендації:

Щоб уникнути розтріскування дотримуйтеся наступних правил:

для зовнішнього використання — 1-2 дня адаптаційного періоду матеріалу,

для внутрішнього використання — 7 днів адаптаційного періоду.

Зовнішню сторону фасаду не дерев’яної будови необхідно ізолювати гідро (паро) –ізоляцією

Для дерев’яної  будови — навпаки не рекомендується використовувати гідро (паро) -ізоляцію.

На першому етапі, кріпляться вертикальні маяки. Маяком може бути рейка, дошка або брус. Рекомендована відстань між напрямними маяками в межах 50-60 см. Встановлюються маяки строго вертикально за допомогою рівня.

Другий етап:

Кріпимо відливну дошку під кутом 20-30 градусів.

Третій етап:

Кріпимо блок-хаус ,починаємо знизу. Перший ряд попередньо підпилюємо (для вирівнювання загальної конструкції) і щільно стикуємо з відливної дошкою.

При кріпленні блок хауса шип завжди зверху, щоб уникнути затікання вологи і подальшого гниття дощок.

Четвертий етап:

Антисептування для продовження терміну служби і збереження формального виду включаючи шип і паз, а також для забезпечення пожежної безпеки.

Зазор між планками блок хауса 1-3 мм, для уникнення деформації.

Залишити зазор зверху і знизу для вентиляції.

Кріпити найкраще фінішними цвяхами, також можна саморізами зверху під кутом і закривати саморіз наступної дошкою блок хауса. Так само використовують кляймери, але особливої переваги вони не дають. Для особливо великого перерізу блок хауса використовують додатковий цвях або саморіз, який після декорують.

Перед покриттям блок хаусу грунтуйте його, так як грунтовка закриває пори пиломатеріалу і витрата подальшого декоративного покриття може знизитися до двох і більше разів.

 

Оздоблення фасадів блок хаусом дає можливість додатково утеплити будинок. З цією метою робиться додаткова обрешітка для закріплення утеплювального матеріалу.

 

 

4dfa432d36687c5c2e8d55061f5d90ef blok-xaus derevjannaja-obreshetka-dlja-montazha-blok-hausa ukladka-blok-hausa-2

Замовити безкоштовний дзвінок

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!