завантаження
11th of Август, 2016

 

 завантаження

При покупці дверей фабричного виробництва більшість покупців акцентує свою увагу саме на дверному полотні. Вибираючи красиві двері, потрібного кольору, з оригінальними декоративними вставками, багато хто навіть не підозрює про проблеми, з якими доведеться зіткнутися вже в процесі установки.

 

Справа в тому, що фабричні двері комплектуються дверними коробками стандартних розмірів. Ширина коробки зазвичай 8 см, в той час як стіни будівель набагато товщі. Ситуацію можна виправити замовивши в столярній майстерні виготовлення нової дверної коробки. Майстер заміряє дверний проріз і виготовить коробку потрібного розміру. Або ж можна розширити дверну коробку до потрібних розмірів за допомогою спеціальних розширювальних планок — доборів. Перший спосіб простіше, але дорожче. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як самостійно встановити добори на двері.

dobor31

Поради щодо вибору доборів

В спеціалізованих магазинах продають добори різних розмірів, але як їх вибрати?

Існує проста формула: від ширини стіни слід відняти ширину дверної коробки. До результату додаємо 1 см на монтаж і отримуємо результат = потрібну ширину добору. Але дуже часто всі стіни нерівні, тому ширина добору по периметру може бути різною. Тому потрібно заміряти товщину стіни дверного отвору мінімум в 4 точках. Добір слід вибирати виходячи з максимального виміру.

При покупці дверей варто звернути увагу, чи забезпечена дверна коробка пазами для доборів. Зрозуміло, що добір повинен гармоніювати за кольором і текстурою з дверною коробкою. Товщина добору повинна відповідати ширині паза дверної коробки. Добір має входити в паз утворюючи цілісну конструкцію з дверною коробкою.

images

Як встановити добори на двері, якщо дверний короб має спеціальний паз

  1.  Перш за все, слід виміряти відстань від чверті, обраної під добір, до краю стіни.
  2. Добірну дошку потрібно нарізати на планки необхідного розміру.
  3. Потім необхідно зібрати дверну коробку і прикріпити до неї добори.
  4. Підготовлену дверну коробку слід виставити і закріпити за допомогою дерев’яних клинів.
  5. Простір між коробкою з добором і стіною потрібно заповнити монтажною піною. Жорстке кріплення добору не обов’язкове, оскільки він не несе серйозного навантаження, на відміну від дверної коробки, яку потрібно закріпити надійно.
  6. Щоб запобігти деформації коробки під час розширення монтажної піни, необхідно встановити розпірки або вставити смужки картону між дверним полотном і коробкою.

Потім слід залишити дверний блок в такому положенні мінімум на 3 години. Після повного висихання монтажної піни можна зрізати надлишки і прибити лиштву.

otkosy-iz-laminata-na-vhodnye-dveri6

Головна відмінність вхідних дверей від міжкімнатних в тому, що вони поділяють приміщення з різною температурою і вологістю. Саме тому добори для вхідних дверей слід вибирати з особливою увагою. Краще уникати застосування доборів з таких матеріалів, як МДФ і ДСП, особливо, якщо добори будуть встановлені ззовні приміщення. Установка доборів на двері повинна бути виконана якісно і акуратно, важливо, щоб добір не обмежував кут відкривання дверей. Якщо все зробити правильно то Ваші двері будуть красивими, і функціональними.

Замовити безкоштовний дзвінок

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!