05032016-25-274x300
18th of Ноябрь, 2016

 

05032016-25-274x300Якщо вікна у вашому будинку мають непривабливий зовнішній вигляд через те що віконні штапіки прийшли в непридатність, то цю проблему можна легко вирішити власними зусиллями.

 

Причому, не обов’язково купувати нові вікна, адже заміна віконних штапиків це не складна процедура, яка дозволить не тільки оновити ваші вікна, але і заощадити.

 

Які інструменти Вам знадобляться?

  • Шпатель
  • Грубозернистий і дрібнозернистий наждачний папір
  • Віконна замазка
  • Штапики та цвяхи для них.

Підготовка віконних штапиків до заміни

1, Заміна віконних штапиків виконується послідовно: знявши один штапик, зніміть з нього розміри і зробіть новий. Після цього приміряйте новий і якщо все підходить то знімайте інший.

Різати штапики найкраще пилою по металу. Але при відсутності такого можна використовувати й інші ріжучі інструменти.

2, Акуратно зніміть скло і прочистіть жолобки під сколо шпателем і крупнозернистою, а потім дрібнозернистою наждачним папером.

 

3, Після цього фарбуйте всі оброблені місця емаллю. Перший етап заміни штапиків на вікнах завершено. Тепер залишилося прибити нові штапики на свої місця.

One of the 1000's of high resolution textures available from Mayang's Free Textures - see http://www.mayang.com/textures/ This texture may not be sold without permission from the authors.

4, Установка нових віконних штапиків

Установка нових віконних штапиків. Виконуйте це лише після того, як висохне фарба : нанесіть невеликий рівномірний шар віконної замазки на те місце, куди буде кріпитися штапик.

Взявши новий, підготовлений штапик, прикладіть його на місце кріплення і притисніть. За допомогою шпателя видаліть надлишки замазки. Прибийте штапік цвяхами.

 

Все, те ж саме, і в тій же послідовності виконайте з іншими штапиками. Коли все штапики будуть встановлені, зашліфуйте місця їх з’єднання (в кутах) дрібнозернистим наждачним папером. Після того, як замазка висохне, можна приступати до фарбування вікна.

05032016-26-300x288

Ось і всі етапи по заміні віконних штапиків та оновленню вікна. Таким чином Ви не лише оновите вікно а й тепло ізолюєте його за рахунок замазки.

Замовити безкоштовний дзвінок

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!