Замовити зворотній дзвінок
Введіть, будь ласка, ваші дані
Про компанію
Місія
Сприяння розвитку бізнесу клієнта з допомогою постачання широкого спектру якісних товарів з найкращим обслуговуванням
Мета
Формування потужної торгової компанії, охоплення максимально широкого сектору ринку
Наші цінності
  • Чесність та прозорість у відносинах з клієнтами
  • Командна робота та задоволені працівники
  • Розвиток та рух до цілей
  • Саморозвиток, навчання та самовдосконалення колективу
  • Оперативне забезпечення клієнта якісним товаром
  • Найкраще співвідношення ціни та якості
  • Усвідомлення соціальної відповідальності
  • Благочинність
  • Екологічність товару
Українська Меблева Марка реалізовує лише якісні матеріали, виготовлені на власному сучасному обладнанні досвідченими професіоналами. Кожен наш матеріал проходить декілька етапів перевірки якості і лише потім відправляється на склад або до клієнта.

Працюючи не перший рік на ринку будівельних матеріалів, наша компанія може з впевненістю гарантувати своїм партнерам та покупцям, що весь матеріал буде якісним, доставлено в зазначений час та за конкурентною ціною.
Українська Меблева Марка гарантує:

Конкурентну ціну — наша компанія є виробником вагонки, дверей та будматеріалів тому наші ціни стабільні і конкурентні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта також дає можливість гарантувати індивідуальні пропозиції та знижки. Українська Меблева Компанія — ціни та якість від виробника!

Гарантовані терміни — власне потужне виробництво дозволяє нам гарантувати дотримання термінів поставки. Адже ми розуміємо як важливо вчасно отримати якісні матеріали для будівництва і саме тому постійно збільшуємо потужності свого виробництва щоб задовольняти потреби всіх своїх клієнтів. За 15 років роботи на ринку будматеріалів жодного разу компанія УММ не затримала поставку товару. Українська Меблева Марка = потужне підприємство = дотримання термінів.

Гарантована якість — основоположними елементами будівництва є: якість товару та професійність будівельника. Компанія УММ повністю задовольняє один з цих елементів — якість товару. Всі наші будівельні матеріали виготовляються на сучасному обладнанні зі збереженням всіх умов виробництва. Багаторічний досвід виготовлення будівельних матеріалів дозволяє компанії УММ виготовляти максимально якісний товар. А контроль якості на кожному етапі виробництва виключає можливість виготовлення або реалізації неякісного матеріалу. Українська Меблева Марка — лише якісні матеріали для Ваших потреб.

Гарантія на продукцію — Українська Меблева Марка впевнена в якості свого матеріалу, тому ми даємо гарантію на весь асортимент будівельних матеріалів компанії. Будучи виробником будівельним матеріалів компанія УММ перевіряє якість обладнання та виготовленого матеріалу на кожному етапі, саме тому ми пропонуємо гарантію на продукцію від виробника. Українська Меблева Марка — гарантія на продукцію від виробника.