Замовити зворотній дзвінок
Введіть, будь ласка, ваші дані
Пропозиція партнерства
Українська Меблева Марка вже більше 10 років на ринку будматеріалів. За цей час наша компанія зарекомендувала себе як надійна компанія з якісним товаром і конкурентоспроможною ціною.

Наша компанія постійно поширює асортимент своєї продукції для того щоб задовольнити потреби кожного нашого клієнта. На сьогоднішній день ми пропонуємо: вироби з дерева (вагонка, блокхаус, будівельний брус, плінтус, двері та ін..), вагонку ПВХ та комплектуючі до неї, кутники штукатурні будівельні, металеві профіля. Вся наша продукція виготовляється на сучасному обладнанні з дотриманням всіх технологій, тому ми впевнені в якості кожного нашого продукту.

Українська Меблева Компанія постійно розширюється і саме тому ми відкриті для співробітництва з партнерами по всій Україні. Наша партнерська програма індивідуальна для кожного клієнта, котрий хоче працювати з нашою продукцією. Основними перевагами в співпраці з нами є конкурентна ціна, за рахунок власного виробництва, гарантоване дотримання термінів поставки продукції, якість товарів перевіряється на кожному етапі виробництва, тому Ви гарантовано отримаєте якісний товар за низькою ціною, вся наша продукція має відповідні сертифікати.

Мета нашої компанії це формування потужної торгової компанії, охоплення максимально широкого сектору ринку. А досягнення цієї мети можливе лише за якісної партнерської роботи з усіма нашими клієнтами. Саме тому ми з повагою відносимося до кожного нашого партнера намагаючись створити максимально комфортні умови співпраці та надати найнижчу на ринку ціну. Українська Меблева Марка відкрита для всіх без виключення компаній зацікавлених в нашій продукції. Наші співробітники завжди раді допомогти з вибором продукції, визначенням необхідних об'ємів, допомозі в налагоджені процесу реалізації продукції, навчанні співробітників та розвитку партнерських відносин. Більше ніж 90% клієнтів компанії УММ задоволені партнерською програмою і постійно збільшують об'єми реалізованої продукції. На сьогоднішній день нашими партнерами вже стали: Будівельний гіпермаркет ОЛДІ, БудМакс, Епіцентр, Нова Лінія, Praktiker та інші. Наші дилери вже працюють в 9 областях України.

Для більш детальної інформації стосовно партнерства, зв'яжіться з нами по одному з контактних номерів і наші співробітники запропонують Вам максимально вигідну пропозицію.

Ми пропонуємо найвищу якість за найнижчою ціною, для кожного клієнта!

Наші партнери
Замовити зворотній дзвінок
Введіть, будь ласка, ваші дані