Хамам

Турецька лазня, або «хамам» (що в перекладі означає «розповсюджуючий тепло») охоплює вікової традиції у Туреччині, Тунісі, Марокко та Іспанії, і поєднує в собі ці традиційні елементи з прекрасним і новаторським використанням дизайну і технологій.

Хамами, мають давню історію культури, яка виступає в якості досвіду ритуального обмивання і типове місце для громадських заходів.

На відміну від російської та фінської лазні, турецька лазня має комфортніший для людини тепловий режим, до якого не потрібно довго звикати. Традиційна турецька парна - це п'ять спеціальних приміщень, де температура підвищується поступово. У роздягальні, без якої неможлива турецька лазня, температура повітря +30 ° С. Тут відбувається адаптація організму. Потім людина проходить через інші чотири відсіки турецької лазні, де температура зростає майже до 100 ° С. При цьому, в приміщеннях турецької лазні постійно присутній м'який і вологий пар, при якому витримати високу температуру не складно.
Турецька лазня - це ще й обов'язковий масаж тіла, пілінг, намилювання і звичайно купання. Зазвичай східна парна відмінно сприймається організмом людини. Після неї виникає почуття легкості, тіло очищається, а душа відпочинку

Турецька лазня, хамам, для знайомих з цим дивовижним дивом cхідної культури, не просто лазня, а щось набагато більше: прекрасний відпочинок, що дає чудову можливість отримати відразу всі задоволення для тіла, та для підняття настрою.

У турецькій лазні захоплює все, варто тільки лише прочинити двері і зробити крок у цей дивовижний, повний приємних відкриттів світ, де все так разюче відрізняється від усього, так добре знайомого, до чого ми здавна звикли, користуючись послугами російської лазні.

Форма приміщення, зазвичай кругла, прекрасне мармурове обрамлення, викладена вигадливим орнаментом мозаїка, мідні відерця, черпаки і мармурові чаші для води, зручні теплі сидіння для миття, навіть сама атмосфера, людині, яка вперше потрапила в хамам, надає незабутнє враження казкового чаклунства.

Галерея

Послуги

  • будівництво басейнів і саун
  • постачання і монтаж обладнання
  • проектування
  • сервісне обслуговування і гарантійний ремонт
  • постачання хімікатів для води
  • гідроізоляція резервуарів, басейнів і інших споруд