Павільйони для басейнів

Павільйон для басейну виконує ряд практичних функцій, а також покликаний додатково бути окрасою ландшафту. Ці сучасні накриття можна гармонійно вписати у будь-який ландшафтний інтер’єр .

Розсувний павільойн гарантує безпеку Вашим дітям і домашнім улюбленцям, дозволяє економити хімреагенти по догляду за водою в басейні, захищає воду від дії УФ- променів, економити тепло та гарантувати економний режим роботи обладнання. Розсувний павільйон надає вашому басейну переваги закритого басейну- під склепінням павільйону можна розташувати столики та шезлонги, ходити в повний зріст

Розсувні павільйони дають Вам можливість по різному планувати свій відпочинок: в сонячну і теплу погоду- під відкритим небом, в дощову та похмуру- під склепінням павільйону. Розсувні павільйони надають вам можливість плавати в комфортній атмосфері ізольованості від сонця, дощу або вітру.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до розробки кожного проекту накриття - Ви самі можете вибирати варіант конструкції ( круглий, квадратний або прямокутний, стаціонарний чи збірний, зсувний, асиметричної форми), а також площу покриття. Весь комплекс робіт - заміри, виготовлення і монтаж - виконуються фахівцями компанії.

Павільйони для басейну виготовляють з анодованого алюмінію та полікарбонату. Виробники павільйонів гарантують незмінність їх властивостей на протязі десяти років

Галерея

Послуги

  • будівництво басейнів і саун
  • постачання і монтаж обладнання
  • проектування
  • сервісне обслуговування і гарантійний ремонт
  • постачання хімікатів для води
  • гідроізоляція резервуарів, басейнів і інших споруд